6 grudnia 2023 r., środa
Klasa VI a w tym roku szkolnym Mikołajki spędziła w kinie na filmie "Kajtek Czarodziej". To zabawny i pełen magii film, o świecie dziecięcej wyobraźni, dorastaniu i ulepszaniu świata, który w lekki sposób oddaje najważniejsze skarby filozofii Janusza Korczaka: Każde dziecko należy kochać, respektować jego granice i pozwalać mu marzyć.
Film bardzo wszystkim się podobał. Uczniowie mikołajkowo zostali zabrani w sentymentalną i wzruszająca podróż. Już nie możemy się doczekać kolejnych Mikołajek!