• Rada Pedagogiczna

      • Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2020 / 2021


      • Imię i nazwisko nauczyciela

        Nauczany przedmiot

        Pełniona funkcja

        Marzenna Opoka – Szewc

        Matematyka

        Dyrektor szkoły

        Anna Ciszewska

        Przyroda, Wychowanie do życia w rodzinie

        Wicedyrektor szkoły

        Dorota Roman

        Terapia pedagogiczna

        Wicedyrektor szkoły

        Ewa Balicka

        Wychowanie fizyczne, świetlica

        Wychowawca klasy VII b

        Anna Bernas

        Edukacja wczesnoszkolna

        Wychowawca klasy II a,

        Nauczyciel - logopeda

        Monika Biernacka

        Geografia, Wiedza o społeczeństwie,
        Wychowanie do życia w rodzinie

        Wychowawca klasy VI a

        Angelika Domińska

        Język angielski, świetlica

         

        Justyna Drzazga

        Biologia

        Pedagog szkolny,

        Wychowawca klasy VI b

        Marlena Dylik

        Historia, świetlica

         

        Monika Fryze

        Chemia, Fizyka

        Wychowawca klasy VIII b

        Magdalena Galant - Kopeć

        Edukacja przedszkolna

        Wychowawca grupy OP b

        Beata Hetig – Jastrzębska

        Język polski

        Nauczyciel – bibliotekarz,

        Wychowawca klasy IV b

        Mariola Kacperska

        Język polski, Historia, świetlica

        Wychowawca klasy IV a

        Katarzyna Lasota

        Edukacja przedszkolna

        Wychowawca grupy OP e

        Ewa Lindner

        Język niemiecki

        Nauczyciel wspomagający

        Paulina Lis – Marciniak

        Wychowanie fizyczne

         

        Krystian Małecki

        Matematyka, TIK, Informatyka

         

        Małgorzata Matuszczak

         

        Pedagog szkolny,

        Doradca zawodowy

        Małgorzata Mikinka – Chrzanowska

        Język angielski

         

        Maja Milewska

        Język angielski

        Wychowawca klasy VII c

        Artur Mrowicki

        Wychowanie fizyczne

         

        Jolanta Orlicz

        Informatyka, Edukacja dla bezpieczeństwa, Technika, TIK

        Wychowawca klasy VIII a

        Aneta Owczarek

        Język polski

        Wychowawca klasy VII a

        Milena Paciok

        Edukacja przedszkolna

        Wychowawca grupy OP c

        Ewa Patora

        Matematyka

        Wychowawca klasy V a

        Justyna Pietrzak

         

        Nauczyciel - logopeda,

        Nauczyciel wspierający

        Bogumiła Połać

        Plastyka

         

        Magdalena Przybylska

        Muzyka, Rytmika

         

        Małgorzata Pytka (urlop)

        Matematyka

         

        Ewelina Rdesińska

        Edukacja przedszkolna

        Wychowawca grupy OP d

        Renata Sadowska

        Edukacja wczesnoszkolna, świetlica

        Wychowawca klasy I a

        Halina Sapała

        Religia, świetlica

         

        ks. Kamil Siuta

        Religia

         

        Elżbieta Wojtaszek - Kaleta

        Edukacja wczesnoszkolna, świetlica

        Wychowawca klasy II a

        Sylwia Woźna

        Edukacja przedszkolna

        Wychowawca grupy OP a

        Ewa Zauder

        Język polski

         


























































    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kurowicach
      • sekretariat@kurowice.edu.pl
      • sekretariat@kurowice.edu.pl
      • tel./fax (42) 214 00 84
      • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kurowicach Kurowice ul. Szkolna 1 95-006 Brójce