• Przywrócony kurs autobusu szkolnego!!!

• 25.01.2021
            • 26 stycznia 2021 r., poniedziałek

Informujemy, że z dniem 27 stycznia 2021 r, przywrócony zostaje  kurs autobusu szkolnego z kierunku Karpin – Kotliny o godzinie 7.00 (pętla).

• Święta w przedszkolu

• 13.01.2021
            • 22 grudnia 2020 r., wtorek

Grudzień to czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Również nasze Przedszkolaki były w nie bardzo zaangażowane. Przygotowywały niespodzianki dla Rodziców, uczyły się wierszyków, pastorałek i kolęd, a także poznawały zwyczaje świąteczne związane z naszą kulturą. Wszystko po to, żeby spotkać się z Mikołajem oraz wspólnie świętować. Każda grupa zaprezentowała swoje artystyczne umiejętności podczas kameralnego przedstawienia, które zostało nagrane i przesłane Rodzicom. W takiej ciepłej i rodzinnej atmosferze minął nam ostatni miesiąc 2020 roku w przedszkolu.

• Czwartek25.04.2024