• Młodzi konstruktorzy turbiny wodnej

• 02.04.2019
            • 19 marca 2019 r., wtorek

Dwóch uczniów naszej szkoły ( z klasy VIIa i z VII b)  wzięło udział w VIII Turnieju Maszyn Wodnych. Konkurs odbył się w Skierniewicach. Chłopcy zbudowali model - turbinę wodną przetwarzającą energię potencjalną wody na energię mechaniczną. W konkurencji "MOC" drużyna chłopców zajęła IV miejsce ( na 17 startujących drużyn). Do podium zabrakło setnych części sekundy. Gratulujemy .

• Wielka mapa Polski zapełniona pocztówkami

• 02.04.2019
            • 11 marca 2019 r., poniedziałek

Klasa I, II i III przystąpiły do ogólnopolskiej akcji „Wielka Mapa Polski” (WMP), organizowanej przez Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne. Dzieci nauczą się jak poprawnie adresować i pisać listy oraz pocztówki.  Akcja umożliwia także nawiązanie i utrzymywanie korespondencyjnych  kontaktów z innymi szkołami i uczniami.

• Sobota20.04.2024