Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w roku szkolnym 2022/2023
ODDZIAŁY W KUROWICACH:
Termin
Rodzaj prowadzonych zajęć
Nauczyciel prowadzący
KLASA I a
Poniedziałek 7:30 – 8:15 (1 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnejAnna Bernas Piątek 13:10 – 13:55 (7 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnejAnna Bernas KLASA II a
Wtorek 12:15 – 13:00 (6 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnejElżbieta Wojtaszek-Kaleta Czwartek 7:30 – 8:15 (1 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnejElżbieta Wojtaszek-Kaleta KLASA II b
Wtorek 7:30 – 8:15 (1 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnejDorota Roman Środa
13:10 – 13:55 (7 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnejDorota Roman KLASA III a
Poniedziałek
7:30 – 8:15 (1 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnejRenata Sadowska Czwartek
12:15 – 13:00 (7 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnejRenata Sadowska KLASY IV a, IV b
Wtorek 7:30 – 8:15 (1 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka angielskiegoAngelika Domińska
KLASY V a, V b
Poniedziałek
7:30 – 8:15 (1 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematykiEwa Patora Wtorek
13:10 – 13:55 (7 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiegoEwa Zauder Środa 7:30 – 8:15 (1 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka angielskiegoMaja Milewska
KLASY VI a, VI b
Czwartek 7:30 – 8:15 (1 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematykiKrystian Małecki Piątek 7:30 – 8:15 (1 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka angielskiegoMaja Milewska
KLASA VII a
Środa 7:30 – 8:15 (1 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematykiEwa Patora Piątek 7:30 – 8:15 (1 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiegoAneta Owczarek KLASY VIII a, VIII b
Czwartek
Piątek7:30 – 8:15 (1 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka angielskiegoMałgorzata Mikinka-Chrzanowska 7:30 – 8:15 (1 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiegoAneta Owczarek ODDZIAŁY W WOLI RAKOWEJ:
Termin
Rodzaj prowadzonych zajęć
Nauczyciel prowadzący
KLASA I b
Poniedziałek 11:55 – 12:40 (5 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnejKatarzyna Pyśniak Piątek 7:10 – 7:55 (0 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnejKatarzyna Pyśniak KLASA II c
Poniedziałek 7:10 - 7:55 (0 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnejIwona Ratajczyk Piątek
12:50 – 13:35 (6 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnejIwona Ratajczyk KLASA III b
Wtorek
12:50 – 13:35 (6 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnejJustyna Sochacka Czwartek 7:10 – 7:55 (0 l.)
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnejJustyna Sochacka