• Samorząd Uczniowski

Klaudia Frontczak

• Działania Samorządu Uczniowskiego

• Góra Grosza
          • Nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskiej akcji zbiórki pieniędzy na rzecz dzieci z domów dziecka.

• Zbiórka nakrętek plastikowych
          • W roku szkolnym 2017/2018 w naszej szkole prowadzimy akcję, która polega na zbiórce plastikowych nakrętek (po sokach, napojach, środkach chemicznych itp.)

• Marzycielska poczta
          • To akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Uczniowie z naszej szkoły wykonali bożonarodzeniowe kartki, z życzeniami skierowanymi do chorej na mukowiscydozę Martynki.

• WOŚP
          • Uczniowie po raz kolejny przyłączyli się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zbierali w różnych miejscach na terenie naszej gminy, Mimo brzydkiej pogody, wolontariusze dzielnie kwestowali, a mieszkańcy okazali wielkie serce i z radością włączyli się w tę szlachetną akcję.

• Szlachetna Paczka
          • Jest to ogólnopolski projekt  świątecznej pomocy niesiony osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Wspólnymi siłami - uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, udało nam się zebrać potrzebne artykuły spożywcze, chemiczne, szkolne, a także pościel i koce dla wybranych  rodzin.

• Dom Małego Dziecka
          • Nasi uczniowie są bardzo wrażliwi i otwarci na drugiego człowieka, a szczególnie na potrzeby dziecka. Chętnie przyłączyli się do akcji. Przynosili artykuły papiernicze, chemiczne i książki. Wolontariusze zawieźli wszystkie dary do Domu Dziecka.