• Projekty realizowane w szkole

• 1. RPO 2014-2020 Lepsza szkoła - wsparcie rozwoju przedsiębiorczości i kreatywności uczniów poprzez stosowanie angażujących metod kształcenia z wykorzystaniem narzędzi TIK.

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kurowicach jest w trakcie realizacji projektu pt.: „Lepsza szkoła - wsparcie rozwoju przedsiębiorczości i kreatywności uczniów poprzez stosowanie angażujących metod kształcenia z wykorzystaniem narzędzi TIK”, współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Wartość projektu: 743 357,14 PLN

Wysokość dofinansowania: 691 322,15 PLN

Wkład własny: 52 034, 99 PLN

Harmonogram zajęć z projektu znajduje się w zakładce o szkole-plan pracy szkoły-plan lekcji.

Harmonogram szkoleń dla nauczycieli znajduje się w zakładce o szkole-plan pracy szkoły-plan lekcji - plan szkoleń z projektu....

INFORMACJA ODNOŚNIE ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH I SZKOLEŃ W RAMACH PROJEKTU

pn. „Lepsza szkoła - wsparcie rozwoju przedsiębiorczości i kreatywności uczniów poprzez stosowanie angażujących metod kształcenia z wykorzystaniem narzędzi TIK”

Zajęcia pozalekcyjne dla uczestników projektu do dn. 12 marca 2020 r. odbywały się zgodnie
            z harmonogramem zamieszczonym na www szkoły, zostały przerwane z dniem 12 marca 2020 r. Zajęcia pozalekcyjne będą kontynuowane od momentu powrotu uczniów do szkoły lub w formie zdalnej – jeśli nie będzie możliwy powrót uczniów do szkoły od IX’2020 r.

Szkolenia dla nauczycieli w formie stacjonarnej zostały przerwane z dniem 12 marca 2020 . Szkolenia będą kontynuowane w kolejnym okresie rozliczeniowym.

2. Europejski program: " Dla szkół", który ma na celu promować wśród uczniów zdrową dietę bogatą w owoce i warzywa oraz mleko".

3. Utworzenie punktu dydaktycznego pn. „Zielona klasa”  przy Zespole Szkół w Kurowicach

Projekt realizowany w ramach konkursu pn.: „Ekopracownia pod chmurką"” współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Wartość projektu – 55 733,00 zł.

Wysokość dofinansowania – 50 000,00 zł

Wkład własny – 5 733,00

Celem projektu pn. „Ekopracownia pod chmurką” jest zagospodarowanie wybranego miejsca na terenie należącym do szkoły, w celu utworzenia punktu dydaktycznego na potrzeby prowadzenia zajęć terenowych z edukacji ekologicznej.