• Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

        • Klasy II i III gimnazjum

          Termin

           

          Rodzaj zajęć

          Nauczyciel prowadzący

          Środa

          14.50 – 15.35 (9 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z matematyki (klasy II)

          Ewa Patora

           

           

          Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego (klasa III C)

          Magdalena Bartnik

          Czwartek

          7.30 – 8.15 (1 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z matematyki (klasa III B)

          Krystian Małecki

           

          13.10 – 13.55 (7 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego (klasa II B)

          Halina Drozdowska

           

          14.50 – 15.35 (9 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego (klasa III B)

          Magdalena Bartnik


          Klasy IV - VII 

          Termin

           

          Rodzaj zajęć

          Nauczyciel prowadzący

          Poniedziałek

          7.30 – 8.15 (1 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego (klasa VI B)

          Beata Hetig - Jastrzębska

           

          14.00 – 14.45 (8 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z matematyki (klasy IV)

          Ewa Patora

           

          14.50 – 15.35 (9 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego (klasy VII)

          Maja Milewska

          Wtorek

          7.30 – 8.15 (1 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego (klasy V)

          Ewa Zauder

           

          13.10 – 13.55 (7 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego (klasa VI A)

          Mariola Kacperska

          Środa

          7.30 – 8.15 (1 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego (klasy V)

          Maja Milewska

           

          14.00 – 14.45 (8 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego (klasy VI)

          M. Mikinka-Chrzanowska

          Piątek

          13.10 – 13.55 (7l.)

          Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego (klasy IV)

          M. Mikinka-Chrzanowska


          Klasy I - III szkoły podstawowej

          Termin

           

          Rodzaj zajęć

          Nauczyciel prowadzący

          Poniedziałek

          7.30 – 8.15 (1 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej (kl. I a)

          Renata Sadowska

           

           

          Zajęcia wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej (kl. III a)

          Elżbieta Wojtaszek-Kaleta

          Wtorek

          12.15 – 13.00 (6 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej (kl. II a)

          Anna Bernas

          Środa

          7.30 – 8.15 (1 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej (kl. III b)

          Sylwia Woźna

          Piątek

          7.30 – 8.15 (1 l.)

          Zajęcia wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej (kl. I a)

          Renata Sadowska

           

           

          Zajęcia wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej (kl. II a)

          Anna Bernas

           

           

          Zajęcia wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej (kl. III a)

          Elżbieta Wojtaszek-Kaleta

           

           

          Zajęcia wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej (kl. III b)

          Sylwia Woźna

    • Kontakty

      • Zespół Szkół w Kurowicach, ul. Szkolna 1
      • gimkur10@poczta.onet.pl
      • gimkur10@poczta.onet.pl
      • tel/fax (0 42) 214 00 84
      • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kurowicach Kurowice ul. Szkolna 1 95-006 Brójce