• Rada Pedagogiczna

      • Rada Pedagogiczna

      • Imię i nazwisko nauczyciela

        Nauczany przedmiot

        Pełniona funkcja

        mgr  inż.  Marzenna Opoka - Szewc

        Matematyka

        Dyrektor  szkoły

        mgr  inż.  Anna Ciszewska

        Przyroda, Wychowanie do życia w rodzinie

        Wicedyrektor  szkoły

        mgr  Dorota Roman

         

        Wicedyrektor  szkoły

        mgr  Ewa Balicka

        Wychowanie fizyczne

        Wychowawca klasy IV b

        Magdalena Bartnik

        Język angielski, Zajęcia świetlicowe

         

        mgr  Anna Bernas

        Edukacja wczesnoszkolna

        Wychowawca klasy II a

        mgr  Monika Biernacka

        Geografia, WOS, Wychowanie do życia w rodzinie

        Wychowawca klasy III B

        mgr  Angelika Domińska

        Język angielski

         

        mgr  Halina Drozdowska

        Język polski

         

        mgr  Justyna Drzazga

        Biologia

        Pedagog,

        Wychowawca klasy III A

        mgr  Marlena Dylik

        Historia, Zajęcia świetlicowe

         

        mgr  Monika Fryze

        Chemia, Fizyka

        Wychowawca klasy II B

        mgr  Magdalena Galant

        Edukacja przedszkolna

         

        mgr  Beata Hetig – Jastrzębska

        Język polski

        Nauczyciel – bibliotekarz,

        Wychowawca klasy VI b

        mgr  Mariola Kacperska

        Język polski, Historia

        Wychowawca klasy VI a

        mgr  Katarzyna Lasota

        Edukacja przedszkolna

         

        mgr  Ewa Lindner

        Język niemiecki

        Wychowawca klasy III C

        mgr  Paulina Lis - Marciniak

        Wychowanie fizyczne

        Wychowawca klasy II A

        Krystian Małecki

        Matematyka, Informatyka

         

        mgr  Małgorzata Matuszczak

         

        Pedagog

        mgr  Małgorzata Mikinka – Chrzanowska

        Język angielski

         

        mgr  Maja Milewska

        Język angielski

        Wychowawca klasy IV c

        mgr  Artur Mrowicki

        Wychowanie fizyczne

         

        mgr  Kamil Muszyński

        Wychowanie fizyczne

         

        ks. mgr Piotr Niedzielski

        Religia

         

        mgr  inż. Jolanta Orlicz

        Przyroda, Informatyka, Technika

        Wychowawca klasy V a

        mgr  Aneta Owczarek

        Język polski

        Logopeda,

        Wychowawca klasy IV a

        mgr  Milena Paciok

        Edukacja przedszkolna

         

        mgr  Ewa Patora

        Matematyka

        Wychowawca klasy VII a

        mgr  Bogumiła Połać

        Plastyka, Zajęcia artystyczne

         

        mgr  Magdalena Przybylska

        Muzyka, Zajęcia artystyczne

         

        mgr  Małgorzata Pytka

        Matematyka

        Wychowawca klasy VII b

        mgr  Renata Sadowska

        Edukacja wczesnoszkolna

        Wychowawca klasy I a

        mgr  Halina Sapała

        Religia

         

        mgr  Justyna Sochacka

        Język angielski

        Wychowawca klasy V b

        mgr  inż. Teresa Stawiana

        Edukacja dla bezpieczeństwa, Technika,

        Zajęcia świetlicowe

         

        mgr  Elżbieta Wojtaszek – Kaleta

        Edukacja wczesnoszkolna

        Wychowawca klasy III a

        mgr  Sylwia Woźna

        Edukacja wczesnoszkolna

        Wychowawca klasy III b

        mgr  Ewa Zauder

        Język polski

        Nauczyciel - bibliotekarz

    • Kontakty

      • Zespół Szkół w Kurowicach, ul. Szkolna 1
      • gimkur10@poczta.onet.pl
      • gimkur10@poczta.onet.pl
      • tel/fax (0 42) 214 00 84
      • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kurowicach Kurowice ul. Szkolna 1 95-006 Brójce