• Projekty realizowane w szkole

• W latach 2012/2013

• 1. Rządowy program wspierania w latach 2009-2014 organów prowadzących w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w klasach I-III szkół podstawowych "Radosna szkoła”.

Dzięki projektowi uczniowie klas I-III otrzymali pomoce dydaktyczne do miejsc zabaw w szkole za kwotę 6.000zł.

2. Program Operacyjny Kapitał Ludzki: Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych w systemie oświaty "Mogę więcej”. Dzięki projektowi uczniowie klas I-III będą uczęszczali na następujące zajęcia dodatkowe.

• Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami ( w czytaniu i pisaniu).
            • Zajęcia logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy.-
            • Zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych.
            • Zajęcia socjoterapeutyczne i psychoedukacyjne dla dzieci z zaburzeniami komunikacji społecznej.
            • Gimnastyka korekcyjna dla dzieci z wadami postaw.
            • Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych ze szczególnym uwzględnieniem nauk matematyczno-przyrodniczych.

3. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi: "Moja wymarzona ekopracownia".

4. Europejski program : "Owoce w szkole”.

5. Europejski program dopłat do spożycia mleka w szkołach: "Szklanka mleka”.