• Likwidacja

• Likwidacja "Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Kurowicach Szkoła z Przyszłością"

•

Działając jako likwidator w imieniu Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Kurowicach " Szkoła z Przyszłością" z siedzibą w Kurowicach ul. Szkolna 1, 95-006 Brójce, wpisanego do Krajowego Rejestru Stowarzyszeń pod numerem KRS 0000369871, niniejszym zgodnie z Uchwałą Walnego Zebrania Członków z dnia 24 czerwca 2022 roku, informuję, że uchwalono rozwiązanie stowarzyszenia, wobec czego w okresie do 30 października 2022 r. wnosimy o zgłaszanie przez wierzycieli ewentualnych niezaspokojonych wierzytelności.

Zgłoszenia można dokonywać pisemnie na adres Kurowice ul. Szkolna 1, 95-006Brójce, fraczkowska@o2.pl

LIKWIDATOR
          Renata Frączkowska