• Samorząd Uczniowski

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Monika Fryze

• Działania Samorządu Uczniowskiego

• Dni tematyczne
          • W trakcie całego roku szkolnego odbędzie się wiele dni tematycznych (m.in. Dzień Białej Skarpetki, Światowy Dzień Praw Człowieka, Dzień Czekolady).

• Góra Grosza
          • Nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskiej akcji zbiórki pieniędzy na rzecz dzieci z domów dziecka.

• WOŚP
          • Uczniowie naszej szkoły angażują się w różne akcje charytatywne. Jedną z nich jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

• Działania proekologiczne
          • Nasi uczniowie angażują się w liczne akcje dotyczące ekologii i ochrony Naszej Planety. Można do nich zaliczyć Ogólnopolską Akcję Sprzątania Świata oraz zbiórkę kasztanów czy zbiórkę starych telefonów.

• Pamięć o zmarłych
          • Uczniów naszej szkoły cechuje pamięć o osobach zmarłych. Pod koniec października oraz wiosną dbamy o groby żołnierskie, porządkujemy je, składamy kwiaty i zapalamy znicze.